پارس پویش فن آور parspooyeshfanavar

پارس پویش فن آور parspooyeshfanavar

Pars Pooyesh
  • آدرس:تهران،غرب به شرق جلال ال احمد نرسیده به پل ازمایش خیابان حاجی پور امیر ساختمان پزشکان پاک پلاک ۱ طبقه ۳
  • آدرس وب سایت

درباره شرکت

شرکت پارس پویش فن آور در سال 1382 با هدف اصلی تولید نرم افزار به ثبت رسیده است. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون خدمات متنوعی به جامعه بزرگ IT ارائه نموده است و یکی از پیشگامان عرصه فن آوری اطلاعات در ایران می باشد. اهداف اولیه این شرکت نصب وراه اندازی ISP، پشتیبانی فنی، تامین امنیت و گسترش فعالیت های وابسته به آن بود که در همین راستا نرم افزار IBS ویژه حسابداری، گزارش گیری، کنترل اعتبار و میزان کارکرد کاربران اینترنت و VoIP توسط تیم برنامه نویسی این شرکت طراحی گردید.

بدلیل استقبال فراوان از IBS ، شرکت پارس پویش به منظور رفع نیازهای روز به روز مشتریان خود، نسخه جدید این نرم افزار را با نام IBSng گسترش داد، و سپس با امکاناتی بسیار پیشرفته تر از نسخه قبلی، نسخه IBSng II را طراحی و عرضه نمود. شرکت پارس پویش به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای جامع فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در زمینه راه اندازی نرم افزارهای PBX و طراحی و توسعه نرم افزار های ارتباط با مشتریان ، یکپارچه با سیستم های مرکز تماس (Call Center)، گسترده کرده و این سیستم ها را توسعه، پشتیبانی و نگهداری می کند. همچنین با توجه به توانمندی های تیم فنی و برنامه نویسی و ماهیت تخصصی فعالیت های شرکت ، و درخواست مکرر مشتریان از شرکت پارس پویش جهت پباده سازی روال های کاری شرکت های مخابراتی و شبکه، بخشی از فعالیت شرکت به ارائه راه حل های OSS اختصاص داده شد.

ماموریت شرکت طراحی و توسعه محصولات و سرویسهای پشتیبانی نرم افزاری با اهداف توسعه ابزاری های OSS/BSS، پشتیبانی فنی، تامین امنیت و گسترش فعالیت های وابسته به آن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با رعایت استانداردهای بین المللی و در جهت ایجاد ، حفظ و ارتقای برند شرکت به عنوان یک شرکت پیشگام در بازار تولید و خدمات رسانی در صنعت IT کشور می باشد و رسالت ما به ‌عنوان یک شرکت نرم افزاری ایجاب می نماید که کمک و راهنمائی و ارائه راه حل های بهینه در زمینه پیاده سازی روال های کاری مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فرصتهای شغلی موجود